KONST / Litografier / Färglitografi 13162182
nr 1316 2182
Robert Rahway Zakanitch
(f. 1935), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad I/XXX, oramat löst blad, ca 28x32 cm, bladets mått: ca 38x47 cm
Robert Rahway Zakanitch, amerikansk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:02:59
30/3 19:20:56
Robert Rahway Zakanitch
Läs mer om Robert Rahway Zakanitch